SEO & BACKLINK Hizmetleri

SEO Nedir?

SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. 

ON-PAGE SEO Nedir? Faydaları Nelerdir?

Arama motorları, web sitelerine belirlenen kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanları, sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, temiz ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu ara yüz ve belli başlı arama motoru etiketleri ile sağlanmaktadır. Site içi optimizasyonunda temel amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamaktır. 

BACKLINK Nedir?

Backlink, bir internet sitesi adresinin başka bir internet sitesine link verilmesi olarak tanımlanabilir. Bir internet sitesinde bulunan özgün içeriğin başka bir internet sitesi kullanıcısı tarafından fark edilip link atanması ile internet sitesi içerikleri ve haliyle internet siteniz yayılmaya başlayacaktır. 

BACKLINK Faydaları Nelerdir?

İnternet sitenizin Google Backlink aracılığıyla kullanılması, yayılması neticesinde internet sitenizin arama motorları nezdindeki değeri de artıp, yükselecektir. Şunu unutmamak gerekir ki, internet sitenizdeki özgün içerikler sayesinde ne kadar kaliteli backlink alırsa, o kadar çok tutulan bir hal alacaktır.

Peki, bu hizmetlerden faydalanırsanız size ne gibi bir yararı olacaktır?

Çizgim ekibi olarak, 1.000’i aşkın PageRank değeri yüksek, bir diğer değişle, Google da üst sıralarda gözüken websitelerde, sitenizin işletmenizin tanıtımlarını yapmaktayız.

Backlinking ve SEO çalışmaları, işletmeler/şirketlerin websiteleri için vazgeçilmez bir çalışmadır. Google’da daha üst sıralara yükselmek için, potansiyel rekabetleri azaltmak için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.